Kategoria: Komunikaty

Zmian ciąg dalszy

Po okresie ciszy na Blogu przyszła pora na kilka zmian w szacie graficznej. Zgodnie z zapowiedziami cały czas pracuję nad poprawą wyglądu serwisu.

Życząc wszystkim moim czytelnikom przyjemnej lektury pragnę nadmienić, że do końca lutego prace nad wyglądem i zawartością Bloga będą prowadzone w ograniczonym zakresie.
Dla usprawiedliwienia powiem, że w wiąże się to z faktem tworzenia przeze mnie kilku innych projektów – między innymi mojego portfolio.

Jeszcze raz przepraszam za opóźnienia we wprowadzaniu zmian i dziękuję tym, którzy powoli tworzą grono regularnych czytelników mojej witryny.

Oficjalne otwarcie

Dziś następuje oficjalne otwarcie mojego bloga. Jego reanimacja po ponad półrocznej przerwie w normalnym funkcjonowaniu.

Odnowiona witryna wraca do Was w poprawionej technicznie wersji, bogatsza o szereg dodatków i – mam nadzieję – przyjaźniejsza użytkownikom. Dzięki zmienionej szacie graficznej łatwiej będzie odnaleźć interesujące Was notki oraz dodawać komentarze. Będziecie też mogli podzielić się treścią bloga ze znajomymi oraz polecić wpisy w portalu Facebook i Twitter.

Zachęcam wszystkich do regularnego odwiedzania mojej witryny i dzielenia się przemyśleniami dotyczącymi jej treści. Mam nadzieję, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Pozdrawiam wszystkich i życzę przyjemnej lektury.

P.s. oczywiście otwarcie bloga nie oznacza końca prac przy witrynie. Już w najbliższym czasie pojawi się kilka nowości. Uchylając rąbka tajemnicy mogę zdradzić, że powstaje inna wersja szaty graficznej oraz rozbudowane archiwum obejmujące notki z poprzedniej wersji bloga.

Przywrócenie

Po kilku miesiącach nieobecności mój Blog wraca do Was drodzy czytelnicy. Oficjalne otwarcie już niebawem, a najbliższe kilka dni potraktuję jako testowy okres dla nowej konfiguracji.

Poza zewnętrzną zmianą wizerunku witryna przeszła gruntowną przebudowę techniczną, która na dobrą sprawę jeszcze nie została ukończona. W planach jest uruchomienie kilku dodatkowych funkcjonalności, w tym tych znanych z poprzedniej wersji strony.

Ogłaszam więc – rozpoczynamy testy. Tymczasem trzymajcie rękę na pulsie i czekajcie na oficjalne uruchomienie bloga.